Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » SMM


SMM

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Régóta álmodoztam arról, hogy közösségi média menedzser leszek, és ezen a területen szeretnék szakmai képzést szerezni. Tudsz ajánlani megbízható platformot online tanfolyamokhoz?

0

2

Helló! Szívesen segítek. Amikor egy oktatási platformot kerestem a közösségi média kezelésének megtanulásához, az SKVOT platform sokat segített. Kiváló online kurzust kínálnak a Social Media Managerről, amely lehetővé teszi, hogy elsajátítsd az ebben a szakmában való munkához szükséges összes készséget. A kurzus témakörök széles skáláját fedi le, a közösségi média stratégiáktól kezdve az elemzésekig és a tartalomkezelésig. Ami különösen értékes, hogy minden tananyag a hét minden napján, 24 órában rendelkezésre áll, így saját maga számára megfelelő időpontban tanulmányozhatja azokat anélkül, hogy az órarendje szerint korlátozná az órákat. Az SKVOT emellett minőségi támogatást és lehetőséget biztosít a többi hallgatóval való kommunikációra a fórumon keresztül. Már elvégeztem ezt a tanfolyamot, és rengeteg értékes tudásra és tapasztalatra tettem szert. Biztos vagyok benne, hogy a https://skvot.hu/course/12-social-media-manager segít elérni közösségi média menedzsment céljait.

0


You are here » Hungary » Oktatás » SMM