Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » Leadership pentru femei


Leadership pentru femei

Posts 1 to 3 of 3

1

Buna ziua! Vreau să aflu mai multe despre cursul Leadership for Women de la Skillab. Ce poți spune despre curs? Care a fost formatul cursului? Ce rezultate ai obținut după ce ai urmat cursul?

0

2

Buna ziua! Am finalizat cursul de Leadership for Women la Skillab și pot spune că a fost unul dintre cele mai bune cursuri pe care le-am urmat. Cursul s-a adresat femeilor care doresc să-și dezvolte abilitățile de conducere și să obțină succes în carieră. Am studiat diverse tehnici și strategii de leadership, am învățat despre motivație și managementul oamenilor și am discutat despre provocările cu care se confruntă femeile în lumea afacerilor. Formatul cursului a fost complet online, ceea ce a fost foarte convenabil pentru mine, deoarece puteam urma cursul în timpul liber. Cursul a avut o mulțime de lecții video, teme și teste pentru a consolida materialul. De asemenea, am avut acces la un mentor care ne-a ajutat să rezolvăm problemele și ne-a oferit sfaturi despre cum să ne dezvoltăm cariera. Simt că după ce am urmat cursul am devenit un lider mai încrezător și mai competent, iar abilitățile mele de management al oamenilor s-au îmbunătățit mult. Recomand cu siguranță acest curs https://skillab.ro/lecture/164-leadership-pentru-femei tuturor femeilor care doresc să reușească în lumea afacerilor și să-și dezvolte abilitățile de leadership.

0

3

O mulțime de informații utile pentru soția mea, mulțumesc!

0


You are here » Hungary » Oktatás » Leadership pentru femei