Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » IT project manager


IT project manager

Posts 1 to 3 of 3

1

Bună prieteni! Sunt interesat de o carieră ca manager de proiect IT. Ce cursuri online de management de proiect IT în România ați recomanda? A avut cineva experiență de învățare pe Skillab?

0

2

Buna ziua! Am urmat cursuri de IT Project Manager la Skillab și am fost foarte mulțumit! Cursurile de la Skillab oferă instruire cuprinzătoare care include elementele fundamentale ale managementului de proiect, metodologii de management de proiect, abilități de comunicare, tehnici de planificare și multe altele. Materialele de curs sunt clare și relevante, iar abordarea practică vă permite să aplicați imediat cunoștințele dobândite în proiecte reale. Profesorii de la Skillab sunt profesioniști cu experiență din domeniul IT și sunt întotdeauna gata să-și împărtășească experiența și cunoștințele. Comoditatea formatului online vă permite să vă planificați în mod flexibil timpul și materialele de studiu într-un ritm convenabil. Cursurile Skillab m-au ajutat să dezvolt abilitățile unui manager de proiect IT și să-mi îmbunătățesc abilitățile. Recomand https://skillab.ro/lecture/363-it-project-manager oricui doreste sa devina profesionist in managementul proiectelor IT in Romania!

0

3

Nu am înțeles nimic, dar cred că este atât de bine

0


You are here » Hungary » Oktatás » IT project manager