Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Будівництво і Ремонт » Гарний будинок


Гарний будинок

Posts 1 to 3 of 3

1

Хочу собі звести гарний будинок за містом. Можливо, у когось є вже готові дизайн-проекти і готові поділитися, щоб не переплачувати гроші цим різним дизайнерам і проектантам.

0

2

Під кожен будинок потрібен розрахунок та вимірювання. Адже земля скрізь різна і поняття ухили і ґрунт ніхто не скасовував, чи не так? Як мінімум, у когось фундамент буде метр, а комусь доведеться робити його і 3 метри

0

3

Скажу вам відверто з особистого досвіду - зараз що будувати, що купувати готове житло, то не дуже велика різниця в ціні. І так і так, щоб привести його в нормальний вигляд, необхідно попрацювати ще самостійно. Навіть якщо ви і вирішите купити собі будинок або квартиру з готовим євроремонтом (не кажу вже про побудову його з нуля), то ніхто вам не гарантує якість цього ремонту і якісь моменти доведеться доробляти однозначно. Ось я собі придбав квартиру з ремонтом у новобудові та в принципі всьому радий. Лише трохи засмутило те, що попередні господарі не подбали про утеплення.. Ось мені і довелося самостійно шукати рішення та встановлювати пінопласт. Купував я його в магазині Будмат у Львові — хлопці там порадили брати ось цей варіант https://eurobud.lviv.ua/uteplyuvachi/pinoplast/. Вартість його відносно не висока, але все ж таки трошки різних моментів по монтажу у хлопців виникло і довелося піднапрягтися. Зате тепер у мене в квартирі завжди комфортно і я ні від кого не залежу в цьому плані.

0


You are here » Hungary » Будівництво і Ремонт » Гарний будинок